کاشانی: دایی راه شکست دادن جلالی را بلد است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: علی دایی راه شکست دادن مجید جلالی را بلد است.


حبیب کاشانی پس از برتری پرسپولیس برابر سپاهان در ضربات پنالتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در ابتدا باید از هواداران تشکر کنم. با وجود اینکه این مسابقه در اول هفته برگزار می‌شد و ساعت مناسبی هم نبود اما نزدیک به 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه آمدند و موقعیت حساس تیم را درک کردند.

وی ادامه داد: سپاهان تیم قدرتمندی است که قهرمان لیگ ایران شده و در مسابقات آسیایی نیز خوش درخشیده است. بازیکنان این تیم از نظر روحی روانی بهتر از ما بودند اما بازیکنان ما نشان دادند که فرامین مربیان را در طول هفته به خوبی اجرا کرده‌اند و توانستیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

کاشانی تاکید کرد: امروز یک مارتن فوتبال بود و آنهایی که ادعا می‌کردند بازیکنان پرسپولیس خوب بدنسازی نکردند دیدند که تا دقیقه 120 دویدند آن هم در شرایطی که در اواخر فصل هستیم، باید از کادر فنی و مربیان بدنسازی و دروازه‌بانی تشکر کنم که توانستند بازیکنان را آماده نگه دارند.

وی در مورد اینکه پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود یا نه به فارس گفت: مجید جلالی تیم خوبی دارد اما در دو دیداری که پرسپولیس در لیگ برتر برابر فولاد انجام داده این تیم را شکست داده‌ایم. علی دایی راه شکست دادن جلالی را بلد است و ما می‌خواهیم با قهرمانی در جام حذفی خودمان سهمیه آسیا را کسب کنیم.

کاشانی در مورد پاداش پیروزی‌های پرسپولیس گفت: برای هر مسابقه تا فینال جام حذفی پاداش خاصی در نظر گرفته‌ایم. پاداش پیروزی برابر سپاهان نفری 2.5 میلیون تومان بود. در صورتی که فولاد را شکست دهیم به هر بازیکن 3 میلیون تومان پاداش خواهیم داد و در صورت کسب عنوان قهرمانی نفری یک پژو 206 به بازیکنان اهدا خواهیم کرد.

/ 0 نظر / 10 بازدید